Më shumë se udhëtim

Agjencia Turistike Sharr Reisen

Na kontaktoni

Rreth nesh

Est 1988

Historia jonë

Sharr Reisen është partneri juaj për transport të sigurt dhe komod. Ne jemi transportues të specializuar me autobusët dhe automjetet tona. Mundësojmë gjithashtu dhe ofertat më të mira të biletave për avionë.

Me vendndodhje në zemër të Tetovës, Sharr Reisen është krenar me përvojën 35 vjeçare në transportin e udhëtarëve. Me 8 automjete dhe 3 autobusë, ne ofrojmë jo vetëm udhëtime komode dhe të sigurta drejt destinacionit tuaj, por krijojmë edhe eksperienca të paharrueshme.

Me ne udhëtimi është kënaqësi.

Shërbime

Transporti me autobus

Autobusët tanë modernë ju ofrojnë udhëtime të relaksuara dhe komode, për komoditetin, kënaqësinë tuaj dhe udhëtime të sigurta të paharrueshme në destinacione të ndryshme.

Rent a car

Merrni me qira makinë që i përshtatet nevojave tuaja - furgona dhe automjete të lehta, për fleksibilitetin dhe lirinë tuaj të lëvizjes.

Bileta avioni

Na lejoni ta bëjmë më të lehtë zgjedhjen për të shijuar udhëtimin tuaj. Në bashkëpunim me kompanitë lidere, ne ofrojmë ofertat më të mira për bileta avioni.

Rezervoni fluturimin tuaj !

Ofrojmë bileta avioni për të gjitha destinacionet në botë.

Destinacionet tona

Festoni Vitin e Ri në Paris

30.12.2023 - 03.01.2024
Çmimi për një person 565 € përfshin
Transport me avion në relacion Shkup - Pari - Shkup
Sistemim në hotel me mëngjes
Transferim i organizuar aeroport-hotel-aeroport

Festoni Vitin e Ri në Romë

30.12.2023 - 03.01.2024
Çmimi për një person 565 € përfshin
Transport me avion në relacion Shkup - Romë - Shkup
Transport me avion në relacion Shkup-Romë-Shkup
Transport me avion në relacion Shkup-Romë-Shkup

Festoni Vitin e Ri në Maroko

29.12.2023 - 06.01.2024
Çmimi për një person 1395 € përfshin
Transport me avion në relacion Shkup-Stamboll - Kazablanka - Stamboll - Shkup me Pegasus Airlines
7 net në hotel me 4* (6 gjysmë pasion +1 natë me mëngjes)
Sistemim në hotel me mëngjes
Në ofertë është përfshirë dhe shëtitje sipas programit, është përfshirë darka e natës së vitit të ri e patjetërsueshme, ciceron i autorizuar në gjuhën angleze)

Strasburgu – Krahina më e bukur franceze

07.12 - 09.12.2023
Transport me avion Shkup- Bazel- Shkup
Sistemim për 2 net me mëngjes në hotel 3* - Strasburg
Transferim i organizuar aeroport - hotel - aeroport

Rent a car

Benefite

Fleksibilitet

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri opsionesh transporti, të përshtatura sipas nevojave dhe kërkesave tuaja

Mbrojtje dhe siguri

Siguria juaj është prioriteti ynë. Shoferët dhe ekipi ynë profesionistë janë të angazhuar për një përvojë cilësore

Çmime konkurruese

Punojmë vazhdimisht për t'ju ofruar vlerën më të mirë për paratë tuaja

Kujdes dhe mbështetje

Ekipi ynë është këtu për ju, gjithmonë

Adresa

Marshall Tito 146, Tetovë, Maqedoni

Email

sharr-reisen@hotmail.com

Telefona

+389 70 713 602

+389 44 332 170

Po ngarkohet...
Ndodhi një gabim. Ju lutemi provoni përsëri.
Mesazhi është dërguar. Faleminderit!